ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Sabel 5486485
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: militaria sabel
-
2038 Oljemålning
Birgitta Sabelsköld, "Mozart". Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:28
-
2052 Oljemålning
Birgitta Sabelsköld, "Violonister, Prag". Signerad..//
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:01
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: militaria sabel
-
2038 Oljemålning
Birgitta Sabelsköld, "Mozart". Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:28 -
2052 Oljemålning
Birgitta Sabelsköld, "Violonister, Prag". Signerad..//
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:01